Najlepsze piosenki na pierwszy taniec w 2014 roku

Najlepsze piosenki na pierwszy taniec w 2014 roku

Ślub oraz wesele dla wielu z nas jest jednym z najważniejszych wydarzeń głównie ze względu na to, że w tym dniu rozpoczynamy nowy etap w życiu.
Każda Młoda Para przygotowania do ślubu i wesela zaczyna na wiele miesięcy przed tym ważnym dniem tak, aby wszystko zostało dopracowane do perfekcji, a wrażenia z tego dnia zostały w naszej pamięci na długo. Na liście rzeczy, które trzeba przemyśleć i przygotować znajdują się również przygotowania do pierwszego tańca. Od kilku lat Młodzi przygotowują się do pierwszego tańca bardzo profesjonalnie szukając nie tylko idealnej piosenki na pierwszy taniec, ale również opracowując całą choreografię, która ma oczarować lub rozśmieszyć gości.
Poniżej kilka propozycji piosenek na pierwszy taniec w 2014 roku:

1. Sięgając do klasyki… Propozycja nieśmiertelnego numeru Frankie Valli and The 4 season – „Can’t take me eyes off you”.

2. Kolejna propozycja na spokojny pierwszy taniec. Tym razem również zagraniczny wykonawca, ale tym razem współczesny – Adele – „Someone like you”

3. Dwie pierwsze propozycje były zdecydowanie piosenkami na spokojny pierwszy taniec, a teraz coś dla odważnych i lubiących szybsze rytmy.
W przygotowania takiego tańca na pewno będziecie musieli włożyć więcej pracy i poświęcić więcej czasu, ale efekt „wow” gwarantowany. Troszkę przydługi początek, ale od 1:40 zaczyna się i warto poczekać

4. Nieśmiertelna propozycja dla fanów szybkich rytmów. Poza piosenką niezbędny jest oczywiście cały układ – piosenka z filmu Dirty Dancing – „Time of my life”

5. I na koniec… Cieszące się dużą popularnością na weselnych salonach w ostatnich latach alternatywy dla tradycyjnego pierwszego tańca, czyli układy tańczone przez Młodą Parę lub tylko jedną osobę.
Nie mogłem podjąć decyzji, których z tych filmów jest lepszy, więc wrzucam Wam dwa. Dobrej zabawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.