Saksofon na weselu

Areta Chmiel i Karol Wieczorek – Dj + Saksofon na weselu i przyjęciu

Jeśli zastanawiacie się, jak uświetnić swoje przyjęcie weselne, sprawić, że pozostanie ono w pamięci gości na dłużej, to nasza nowa propozycja będzie do tego idealna. Saksofon na weselu w Krakowie – nowoczesny oraz zadziorny dźwięk saksofonu w połączeniu z profesjonalnymi aranżacjami muzycznymi zapewnią niesamowite wrażenia dla każdego słuchacza. Przedstawiamy Panią…

Aretę Chmiel – Pseudonim artystyczny: Aretha

W branży muzycznej istnieje ponad 13 lat, a swoją przygodę z muzyką zaczynała w Szkole Muzycznej I stopnia, gdzie ukończyła klasę skrzypiec. Następnie kontynuowała edukację muzyczną na Akademii Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Tym razem jej wybór padł na saksofon, z którym muzycznie jest związana do dzisiaj.
Na koncie tej niesamowitej artystki, mimo młodego wieku jest już wiele sukcesów. Tymi, które zwracają uwagę „zwykłych” śmiertelników, a nie tylko ludzi z „branży” jest z pewnością udział w 4 edycji programu „Must Be The Music – Tylko Muzyka”, w trakcie którego jej występ spotkał się z ogromnym uznaniem nie tylko publiczności, ale przede wszystkim jury, które obdarowało ją 4 pozytywnymi głosami. Z branżowych dokonań warto tu wspomnieć o licznych festiwalach jazzowych, w których Aretha brała udział m.in. w trzech Międzynarodowych Festiwalach Jazzowych (w Krakowie, Wilnie oraz Norymberdze), w Międzynarodowym Festiwalu Perkusyjnym w Krakowie (podczas którego wystąpiła wraz z kwartetem jazzowym Chapman Stick Ensemble) oraz w Międzynarodowym Zrzeszeniu Szkół Jazzowych w Paryżu, gdzie reprezentowała swoją szkołę.

W trakcie swojej jazzowej kariery pracowała z wieloma muzykami (Spiderband, Perła Big-Band, Chapman Stick Ensemble, Magda Mitoń Band), jak również uczestniczyła w wielu sesjach nagraniowych oraz koncertach w kraju oraz zagranicą.
Obecnie jej talent możemy podziwiać w licznych klubach dancowych (informacje, gdzie dokładnie można jej posłuchać, Aretha podaje na swojej stronie internetowej), w których przy współpracy z Dj’ami gra bardzo popularne Live Act’y.

Więcej informacji – kontakt

Strona internetowa Arethy – http://www.aretha.pl/
Fun page na Facebooku – https://www.facebook.com/AretaArethaChmiel

Karol Wieczorek

Karol Wieczorek – saksofonista, muzyk sesyjny, aranżer, student Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
W 2013r. ukończył Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Karol udziela się w licznych formacjach muzycznych: zespołach jazzowych, orkiestrach rozrywkowych, sekcjach dętych.
saksofon na weselu

Wraz z „Dziubek Band” doszedł do półfinału programu „Mam talent” oraz kilkukrotnie występował w programie „Jaka to melodia”. Współpracował także z wieloma DJ-ami grając muzykę klubową m. in. w Cherry Club Wrocław oraz w poznańskim klubie „Pacha”. Z grupą bluesową Dr Blues & Soul Re Vision brał udział w największych festiwalach w Polsce oraz za granicą (m. in. International Blues Challenge 2015 w Memphis, TN [USA] ). Współpracował m.in. z: Krystyną Prońko, Krzysztofem i Piotrem Cugowskimi, Anią Karwan, Kasią Kowalską, Mają Hyży, Asteyą Dec, Natalią Lubrano, Alicją Janosz.