DJ i wodzirej na wesele

Home / O mnie

 

Dj weselny

Prowadzona przeze mnie firma Avantgarde Music zajmuje się profesjonalną obsługę muzyczno – artystyczną wszelkich imprez okolicznościowych i rozrywkowych, takich jak: wesela, imprezy firmowe, plenerowe, bankiety, dancingi, przyjęcia sylwestrowe, studniówki, dyskoteki, imieniny itp. Z doświadczenia wiem, że gwarancją udanej imprezy jest dobra muzyka oraz dobry kontakt z gośćmi. Gram muzykę wyłącznie w oryginalnych wersjach. Rodzaj muzyki dobieram do charakteru uroczystości oraz do indywidualnych życzeń klienta. Moją dewizą na sukces jest podejście do każdej uroczystości profesjonalnie i z pasją. Do Państwa dyspozycji oddaję wyłącznie profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Zobacz ofertę firmy Avantgarde Music.

 

Na czym pracuję

Sprzęt muzyczny i oświetleniowy w rękach DJ jest tak samo ważny jak dobry słuch muzyczny u wokalisty. Dj bez sprzętu nie zorganizuje i przeprowadzi imprezy, a wokalista nie zaśpiewa czysto piosenki . Jeśli chcą Państwo zobaczyć moje narzędzia audio i oświetlenie to zapraszam do wpisu Mój sprzęt audio i oświetlenie

 

Referencje

Bardzo miło jest otrzymywać referencje od klientów. Dają mi one zapał do dalszej pracy, do ciągłego samodoskonalenia, do dawania z siebie zawsze 100%. Tutaj możesz przeczytać to co inni napisali o mojej pracy a także zostawić swoją opinię.