Dj weselny – nietypowe usługi

Dj weselny – nietypowe usługi

Jako profesjonalny Dj na wesele śledzę najnowsze trendy na różnych forach i portalach związanych z weselami oraz oczywiście oprawą muzyczną tych imprez.
Ostatnio natrafiłem na informację, iż część przedstawicieli mojego zawodu organizuje dla Pary Młodej oraz gości tak zwane „dodatkowe atrakcje weselne”. Te dodatkowe atrakcje to zabawy, które Dj organizuje na wyraźne polecenie Młodej Pary, często nawet za dodatkową opłatą. Poniżej krótki opis tych dwóch dodatkowych atrakcji weselnych.

Karaoke na weselu sposobem na integrację

Jedną z takich atrakcji jest konkurs karaoke. Jest to nowsza wersja tradycyjnych przyśpiewek weselnych, spontanicznie organizowanych na weselach w przeszłości. Takie karaoke Para Młoda można zorganizować samodzielnie, nawet bez współpracy z Djem, ale oczywiście efekt może być zdecydowanie lepszy, a sprzęt użyty do zabawy profesjonalny.
Jak można zorganizować taką zabawę samodzielnie? Wystarczy wydrukować zestaw popularnych i znanych przez wszystkich piosenek, a wraz z Djem przygotować oryginalne ścieżki dźwiękowe i zabawa gwarantowana.

Sobowtór gwiazdy jako gość specjalny

Innym pomysłem jest nawiązanie współpracy z sobowtórem jakiejś polskiej lub zagranicznej gwiazdy muzyki, która w towarzystwie ochroniarzy pojawia się na weselu, daje „mini koncert”, pozuje do zdjęć, rozdaje autografy i na końcu opuszcza wesele oczywiście w asyście ochrony.
Pomysł ciekawy, ale wymaga dużego nakładu pracy, a nie jestem pewien czy zainteresowanie będzie równie wielkie. Dla ludzi, którzy lubią zaskakiwać i chcą, aby ich wesele na długo pozostało gościom w pamięci pomysł ten jest wart rozważenia.

Czekając na nowy sezon weselny postaram się co jakiś czas podzielić z Wami nowinkami z mojej branży, mając nadzieję, że Was to zainteresuje, a może nawet zainspiruje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.