DJ na wesele Kraków

DJ na wesele Kraków

Tradycyjnie na polskim weselu liczą się trzy rzeczy: jedzenie, dobry alkohol oraz muzyka, czyli Dj lub orkiestra. Takimi kryteriami posługujemy się, aby ocenić, czy wesele było udane czy też nie. Dodatkowe atrakcje są traktowane z przymrużeniem oka i niech tak pozostanie. To co jest najważniejsze każdy wie.
Te trzy elementy dla gości weselnych są niezbędne dla dobrej zabawy, tak dla Państwa Młodych oraz ich rodziców są one powodem bólu głowy i nerwów. Każdy oczywiście chce, aby wesele było udane i goście wyszli zadowoleni, a w opowieściach rodzinnych na zawsze pozostał obraz udanej zabawy.
Z oczywistych względów ( jest to strona internetowa Dja weselnego) nie będę zmuszał moich czytelników do czytania moich uwag na temat jedzenia oraz alkoholu (po prostu się na tym nie znam), ale postaram się pokazać Wam, jak ważna jest muzyka. A zwłaszcza taka dobrze zagrana.

Dj na wesele czy orkiestra?

Po pierwsze, co wybrać orkiestrę czy Dja? Ja oczywiście powiem, że Dj weselny to lepszy wybór 😉 . Oczywiście dla jednych najlepszym wyborem będzie orkiestra (bo taka tradycja), a dla innych liczy się oryginalne brzmienie, możliwość pełnego dostosowania muzyki do charakteru wesela oraz życzeń Państwa Młodych, jak również i gości. Orkiestra zna i ma opracowany pewien zestaw piosenek i często sama decyduje, jaką muzykę grać. Trudno jej się dostosować do życzeń gości. Zdecydowanie trudniej niż Dj’owi.
Drugim powodem dla którego warto wybrać Dj’a na swoje wesele to również cena. Trudno mi powiedzieć, jakie kwoty życzą sobie orkiestry za wesele (zależy to pewnie również od tego, gdzie się odbywa wesele i jak liczna jest orkiestra), ale z całą pewnością można powiedzieć, że orkiestra zażyczy sobie większej kwoty niż Dj. Choćby ze względu na swoją liczebność.

Dobry Dj weselny – jak go znaleźć?

Skoro już przekonałem Was, że Dj weselny to lepszy wybór niż orkiestra. To teraz postaram się odpowiedzieć na pytanie, gdzie szukać dobrego Dj’a weselnego. Oczywiście można po prostu przejść do zakładki Kontakt i zadzwonić do mnie ;), ale jeśli chcielibyście sprawdzić również konkurencję to warto do tego celu wykorzystać informacje od znajomych oraz internet. Zdecydowanie najlepszym sposobem na zapewnienie dobrej muzyki na weselu jest skorzystanie z usług Dj’a poleconego przez znajomych (jeśli ktoś już był na weselu prowadzonym przez Dj’a i dobrze się bawił, to taka informacja jest niezwykle cenna). Na swojej stronie udostępniam możliwość zostawienia referencji, co też moim klienci robią, można je czytać w zakładce referencje.

Jeśli jednak nie możemy znaleźć wśród swoich znajomych nikogo, kto ma albo dobre doświadczenia z Dj’ami weselnymi, albo nie ma w tym zakresie żadnego doświadczenia warto poszukać informacji w internecie. Poza forami internetowymi, na których ludzie wymieniają się opiniami w sieci, można znaleźć wiele portali poświęconych tematyce weselno-ślubnej z działem, w których usługodawcy zamieszczają swoje reklamy i wizytówki.
Po wybraniu kilku interesujących nas Dj’i warto poświęcić czas i sprawdzić, jak grają. Najlepiej oczywiście na weselu i często Dj’e zgadzają się na taką formę sprawdzianu i udostępniają informację o miejscu, w którym będą grali w najbliższym czasie. Warto wybrać się razem na ten sprawdzian, bo im więcej uszu, tym lepiej i mamy większą pewność, że wybrany przez nas Dj weselny spełni nasze oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.